OFERTA REKLAMY:

 

W zależności od Twoich indywidualnych celów kampanii reklamowej, jesteśmy w stanie tak dobrać jej narzędzia, że pozwolą one optymalnie wykorzystać potencjał naszej wciąż powiększającej się społeczności.

 

Jesteś zainteresowany reklamą? Przygotujemy specjalnie dla Ciebie dedykowaną ofertę skutecznej reklamy wśród użytkowników sewisu passport24.pl.

Oto kilka naszych propozycji reklamowania Twojej marki:

 

Kampanie reklamowe online

 

Tytuł oficjalnego sponsora

Sponsor ligi (wydarzenia sportowego) w danym mieście, miejscowości, czy regionie prezentowany jest całej lokalnej społeczności, w tym zawodnikom, trenerom, sędziom, działaczom klubowym i związkowym jak również kibicom, którzy też śledzą wyniki wydarzeń za pośrednictwem naszego portalu. Dzięki temu oferta reklamodawcy dociera do bardzo szerokiej, a zarazem precyzyjnie określonej grupy docelowej. Jednocześnie każda z wymienionych grup (sportowcy, trenerzy, sędziowie, działacze, kibice) chętniej korzysta z usług sponsora lokalnych rozgrywek.

 

Bilboard

Reklama graficzna w górnej sekcji serwisu - prezentowana przy każdej odsłonie serwisu przez użytkownika. Dostępne formaty to 750x100 px oraz 750x200 px.

 

Skyscraper

Reklama graficzna w bocznej sekcji serwisu - prezentowana na większości podstron serwisu. Dostępne formaty to 180x225, 180x150 oraz 180x300 px.

 

Artykuł sponsorowany

Specjalnie przygotowany artykuł prezentujący treści komercyjne i linkujący do oferty klienta. Tekst publikowany jest na stronie głównej serwisu passportonline.pl.

 

Konkurs dla użytkowników

Reklamodawca sponsoruje nagrody dla uczestników rozgrywek. Passportonline.pl zajmuje się kompleksowo przygotowaniem oraz przeprowadzeniem konkursu skierowanego do społeczności.

 

Social media Passport

(FB, YouTube, Vimeo, Instagram, Twitter)

Komunikujemy się z użytkownikami wykorzystując najnowsze trendy w mediach społecznościowych. Komunikat reklamodawcy kierujemy w tym wypadku do wszystkich fanów marki Passport.

 

Inne proponowane formy współpracy:

 

Sponsor Tytularny

Rozgrywek Passport

(zasięg ogólnopolski)

 

Sponsor Główny Rozgrywek

Passport

(zasięg ogólnopolski)

 

Sponsor Tytularny

Ligi w mieście

(zasięg lokalny)

 

Sponsor Ligi w mieście

(zasięg lokalny)

 

Sponsor turnieju o Mistrzostwo Polski Passport

Tworzymy społeczność ludzi z pasją, dla których rozgrywki Passport są rzeczą ważną. Zawodnicy doceniają wkład sponsora w rozwój rozgrywek Passport