O Nas

 

Zespół PASSport – połączył nas sport i to wcale nie ten przez duże „S”, pasja współzawodnictwa oraz wytyczania sobie nowych celów. Nie byłoby sportowych gwiazd, gdyby nie tysiące - najczęściej anonimowych - amatorów zdrowego stylu życia. Od tego się zaczyna. Z nami wystartujesz do mozolnej wspinaczki na sportowe szczyty. Dotrą tam tylko najwytrwalsi i najbardziej utalentowani. Na pewno są wśród nas, choć może o tym jeszcze nawet nie wiedzą. Muszą jednak się odważyć i stanąć do współzawodnictwa. To ono napędza sportowe postępy.

Naszym celem jest skupienie wokół portalu wszystkich aktywnych sportowo ludzi, bez względu na wiek, płeć, zainteresowania, zdolności. Jedynym warunkiem jest chęć przyłączenia się do nas i przekonania się, że sport to najlepsza recepta na życie.

Chcemy systematycznie rozwijać i dostosowywać nasz portal tak, by był on jak najbardziej przydatny dla każdego, który poczuł w sobie sportową pasję. Jeśli jesteś zawodnikiem, trenerem, sędzią, działaczem, organizatorem sportowych wydarzeń, dzierżawcą bądź właścicielem obiektu sportowego - jesteśmy właśnie dla Ciebie. Dołącz do nas i przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać.

 

kontakt@passport24.pl - sprawy związane z działalnością portalu

bjuszkiewicz@passport24.pl Barbara Juszkiewicz (prezes Zarządu)

pstefaniak@passport24.pl    Piotr Stefaniak (specjalist  ds.baz danych)

tstefaniak@passport24.pl     Tomasz Stefaniak (menager projektu)

biuro@passport24.pl - sprawy firmowe dotyczace spółki Passport

 

Passport Sp z o.o.

ul. Kolberga 11

25-620 Kielce

tel./fax 41 344-32-15